Yazar – Author

Merhabalar,
İsmim Ali Koç ve Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Cyberwise’da Uç Nokta ve Bulut Güvenliği Mühendisi olarak çalışıyorum. Bilişim Teknolojileri sadece mesleğim değil; aynı zamanda benim hobim. Boş zamanlarımda kendimi yeni kavramları öğrenmeye ve bunları test etmeye odaklıyorum. Çeşitli konular hakkında blog yazmaktan, bilgilerimi başkalarıyla paylaşmaktan ve yenilikçi çözümler üretmekten keyif alıyorum. Özellikle Security alanında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Microsoft Security Yaklaşımları, Endpoint Security, Kimlik ve Erişim, Microsoft Defender, Microsoft Purview, Microsoft Sentinel gibi konulara ilgi duyuyorum, bu yüzden bu konularda, kendi uyguladığım ve üzerine çalıştığım projelerim hakkında yazmayı seviyorum.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sevgiler


Hi There,
My name is Ali Koc and I work as an Endpoint and Cloud Security Engineer at Cyberwise, one of the largest technology companies in Turkey. IT & Security is not only my profession; it is also my hobby. In my free time, I dedicate myself to learning and experimenting with new concepts. I enjoy blogging about various topics, sharing my knowledge with others and creating innovative solutions.

I’m Interest About Microsoft Security approaches, Enterprise Mobility And Security, Identity & Access, Microsoft Defender, Microsoft Purview, Microsoft Sentinel So I Like To Write About The Same and My Own Implementation and Deployment Projects As Well.

If you have any inquiries, please don’t hesitate to contact me.

Regards

Language »